Nieruchomość w Koźminku

Koźminek, Ogrodowa
710 000 PLN

Na sprzedaż nieruchomość położona w Koźminku, powiat kaliski, przy ul. Ogrodowej.

Nieruchomość stanowi działka  nr 60/2 o pow. 0,4185 ha - nieruchomość zabudowana zakładem ubojni o łącznej powierzchni użytkowej 1130 m2 w skład któtrej wchodzi:

- budynek produkcyjno-magazynowo-chłodniczy z częścią socjalno-biurową o pow. użytkowej 1025,74 m2;

- budynek magazynowo-gospodarczy o pow. 53,47 m2;

- budynek garażowo-gospodarczy o pow. 50,80 m;

- wiata.

Budynek produkcyjno-magazynowo-chłodniczy posadowiony w zabudowie zwartej, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, niepodpiwniczony, wzniesiony w technologii tradycyjnej murowanej. Obiekt powstał w wyniku rozbudowy i adaptacji w 2003 roku budynków gospodarczych posadowionych w latach 80-tych.

Dach dwuspadowy, konstrukcji stalowej kryty blachą. Rynny, rury spustowe z blachy ocynkowanej.

Okna częściowo PCV oraz częściowo w ramach metalowych.

Drzwi: zewnętrzne- metalowe, wewnętrzne- płycinowie, w pomieszczeniach chłodniczych termoizolacyjne.

W hali produkcyjno-magazynowej tynk cementowo-wapienny, obłożony płytkami ceramicznymi. W części biurowo-socjalnej ściany obłożone tynkiem cementowo-wapiennym, gipsowane, malowane farbą aktylową oraz częściowo w pomieszczeniach socjalnych i częściowo na korytarzu i biurze obłożone płytkami ceramicznymi, częściowo w pomieszczeniach socjalnych panelami ściennymi. Ściany w pomieszczeniach chłodniczych wyposażone w termoizolację.

Posadzki betonowe obłożone płytkami ceramicznymi.

Instalacja w budynku: elektryczna, siłowa, wodno-kanalizacyjna, kanalizacji deszcowej, c.o. - własna kotłownia, telefoniczna, odgromowa, częściowo klimatyzacja, monitoring, waga towarowa, pomieszczenia chłodnicze wyposażone w instalację chłodzącą (agregaty na zewnątrz oraz wymiennik powietrza wewnątrz pomieszczeń).

Na nieruchomości znajduje się dodatkowa zabudowa w postaci kompleksu budynków gospodarczo-magazynowych, w skład których wchodzą:

- budynek garażowo-gospodarczy - w zabudowie bliźniaczej, posadowiony w latach 80-tych. Obiekt murowany z cegły, dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, dach dwuspadowy konstrukcji stalowej, kryty blachą. Okna i wrota drewniane. Instalacje w budynku: energia, woda.

- budynek magazynowo-gospodarczy - zabudowie wolnostojącej, posadowiony w latach 80-tych. Obiekt murowany z pustaka silikatowego na zaprawie cementowej, dach konstrukcji stalowej, kryty blachą. Wrota metalowe. Instalacje w budynku: woda i prąd, Pomieszczenie wyposażone w instalacje chłodzącą.

- wiata - dwustanowiskowa, konstrukcji stalowej, kryta blachą.

Teren nieruchomości płaski, zagospodarowany, ogrodzony płotem z siatki, bramą metalową, w większości utwardzony, oświetlony.

Nieruchomość pposiada dostęp do infrastruktury technicznej (od ul. Ogrodowej) w postaci energii elektrycznej, wody oraz kanalizacji.

Dojazd drogą nieutwardzoną działką nr 64.

Dojazd do nieruchomości możliwy z dwóch stron.

Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny opraw polowych.

Prąd 160 kW

Cena ofertowa: 710.000 zł

Kontakt: 665 44 22 43

cena:
miejscowość:
ulica:
numer:
ilość kondygnacji:
piętro:
ilość pokoi:
powierzchnia:
powierzchnia działki:
typ trasakcji:
710 000 PLN
Koźminek
Ogrodowa

0
0
0
1130.00 m²
4185.00 m²
sprzedaż
Lokalizacja
Kontakt
Biuro Obrotu Nieruchomościami
ProInwestycje sp. z o.o.
al. Marcinkowskiego 11
61-827 Poznań

Marcin Pietrzak

695 43 42 41
pietrzak.marcin@pro-inwestycje.pl

Inne kontakty:

661 40 47 00
607 88 14 33

wyślij maila »