Komfortowe mieszkanie przy płycie Starego Rynku

Poznań, Stary Rynek 75
1 294 424 PLN

Niepowtarzalna okazja by stać się właścicielem mieszkania w sercu Poznania – na płycie Starego Rynku.

Kamienica usytuowana w zachodniej pierzei Starego Rynku pomiędzy ulicami Franciszkańską, a Padarewskiego jest najlepiej zachowanym budynkiem przy Starym Rynku. Niezwykle wartościowa historycznie, przetrwała II Wojnę Światową, nieuszkodzona.

Od 1804 roku datuje się funkcjonowanie pod adresem Stary Rynek 75 Apteki Pod Złotym Lwem , która to nadała unikalnego charakteru oraz nazwę kamienicy.

Mieszkanie o powierzchni 54,16 metrów kwadratowych zachwyca swoim niepowtarzalnym charakterem oraz zachowanymi oryginalnymi detalami architektonicznymi, takimi jak stylowe okna balkonowe, dekoracyjne sztukaterie i piękny zabytkowy piec kaflowy objęty ochroną konserwatorską.

Ogrzewanie z nowopowstałej kotłowni gazowej .

Przestronny salon z wysokimi sufitami (3,5m) oraz duże okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła i stwarzają przytulną atmosferę.

Kuchnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęty zachęca do tworzenia wyśmienitych potraw, a przytulna sypialnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku po dniu pełnym wrażeń.

Widok na Stary Rynek można podziwiać z balkonu, z wyjściem zarówno z pokoju dziennego, jak i sypialni.

Współpracujemy z renomowaną firmą, która zajmie się profesjonalnym prowadzeniem najmu, zapewniając Państwu spokój i maksymalny zwrot z inwestycji.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, dzięki czemu nowi właściciele mogą od razu cieszyć się komfortem i wygodą.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby posiadać mieszkanie na płycie STAREGO RYNKU z możliwością zarabiania na wynajmie krótkoterminowym.

W kamienicy znajduje się 18 lokali mieszkalnych z założonymi księgami wieczystymi o metrażu od 25m2 do 54m2 . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt:

693 77 97 93

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

cena:
miejscowość:
ulica:
numer:
ilość kondygnacji:
piętro:
ilość pokoi:
powierzchnia:
powierzchnia działki:
typ trasakcji:
1 294 424 PLN
Poznań
Stary Rynek
75
3
2
2
54.00 m²
0.00 m²
sprzedaż
Lokalizacja
Kontakt
Biuro Obrotu Nieruchomościami
ProInwestycje sp. z o.o.
al. Marcinkowskiego 11
61-827 Poznań

Marcin Pietrzak

695 43 42 41
pietrzak.marcin@pro-inwestycje.pl

Inne kontakty:

661 40 47 00

wyślij maila »